O nas

Firma Dutch Trailers powstała w grudniu 2011 r. Tworząc produkcję przyczep w najwyższej jakości szybko została doceniona przez firmy zagraniczne. Sprzedajemy głównie do Niemiec, Belgi, Holandii, Włoch i Austrii. W ostatnich miesiącach również zyskaliśmy zainteresowanie odbiorców krajowych. Nasze przyczepy budowane są na bazie podzespołów znanych europejskich firm, takich jak Knott, Alko, Schneider i Kaye. Stosowane profile aluminiowe wykonane są wg naszych projektów i produkowane na naszych matrycach. Nie stosujemy standardów stosowanych od lat przez innych producentów. Wysoka precyzja wykonania i wysokiej jakości materiały dają możliwość uzyskania oczekiwanych efektów i zadowolenia klienta.

Produkujemy przyczepy handlowe, najczęściej stosowane w gastronomii, do których dostosowujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów meble i oświetlenie.

W przypadku zastosowań przyczep handlowych do handlu innym towarem pozostawiamy kwestię przygotowania przyczepy wg indywidualnych potrzeb klienta.

Przyczepy socjalne to produkt skierowany przede wszystkim do osób prowadzących działalność poza terenem zabudowanym lub w obszarze, który nie daje możliwości korzystania z pomieszczeń istniejących budowników. W tych przyczepach dostosowujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne oraz mebli zgodnie do potrzeb klienta.